:(

Elíz 13.03.2015
Dneska jsem celý den měla pochmurnou náladu a nic se mi nedařilo, a proto mi nová kapitola udělala moc velkou radost :) ale i přes moje nadšení a toho, že velmi nerada někoho kritizuju ti to sem musím napsat. První věc která mě zaskočila byla to, že ji srazilo auto a nic se jí nestalo. Kdyby jsi jí nechala aspoň naštípnuté žebro nebo malý otřes mozku, ale ona neměla ani škrábnutí, a tak mi celá ta scéna přišla zbytečná :/ . Potom jsem se hodně pozastavila v této části:
"Matko, dovol, abych ti celou situaci vysvětlil." Pak jsem začal mluvit.
"Matko, tedy dovol, abych ti objasnil celou situaci....
Zkrátka matko-dovol-abych-ti. Kdyby to řekl jenom jednou ničemu by to nevadilo, ale ti jsi to zopakovala a to hned 2x za sebou. Nakonec mi neseděla ta scéna s Tomovou matkou. V jednu chvíli ji prakticky nenáviděla a v druhé se jí omlouvala. Neříkám, že to tak nemůže být, ale ten obrat byl na mě prostě moc rychlý a vypadalo to jako by ti tam odstavec chyběl. Omlouvám se, nechci být kritická. Samozřejmě nezmiňuji věci co se mi líbili, protože to bych se upsala a, doufám, že si to nebereš moc k srdci já to nemyslím zle :) . Ještě jednou se ti omlouvám za svou kritiku a děkuji za novou kapitolu. Snad mě nezačneš nesnášet, protože se cítím hrozně, ale nerada lžu nebo něco tajím, snad to pochopíš :/

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Fantazy Pavorem